0491736a
Какой сезон Ходячих мертвецов Вам более всего понравился?Показать все опросы

  Добавьте наш сайт в закладки, нажмите CTRL+D
Ходячие мертвецы 8 сезон 2017 смотрите онлайн на Трупак.org


stranger 31-12-2019, 16:45 Просмотров: 2820    
Експертна оцінка комп’ютерів і техніки


Експертна оцінка комп’ютерів і техніки


Що визначає експертна оцінка? Як можна об’єктивно визначити ринкову вартість майна, у тому числі електронної та побутової техніки? Для цього і існують оціночні компанії. Експерти компанії Хорив http://www.khoriv.kiev.ua/ спробують доступно пояснити, як відбуваються вищезгадані процеси і чому вони так важливі в наш час.


Експертна оцінка комп’ютерів і техніки дає змогу провести дослідження ринку такого майна, а також визначити його ринкову вартість, враховуючи економічний і фізичний знос. Кожен телефон чи ноутбук, мікрохвильова піч чи електронна книга, мають свій період або строк життя. Також таке майно має свій моральний вік. Із моральним або економічним віком найскладніше – він може уповільнюватися або прискорюватися. На швидкість морального старіння техніки впливає швидкість прогресу. Ось наприклад ми купили новий мобільний телефон останньої моделі, а через місяць з’являється нова модель із набагато сучаснішими функціями. Попередня модель відразу дешевшає і втрачає свою первинну цінність.


Якщо Вам потрібна оценка оборудования и техники, то Вам допоможе Експертний центр.


Тобто на вартість комп’ютерів і техніки, окрім попиту і пропозиції, впливають: їхній термін експлуатації, фізичний і моральний знос.


Яким методом можна визначити ринкову вартість комп’ютера, ноутбука або іншої електроніки? Сьогодні використовується три методи, що дають змогу чітко сформулювати і проаналізувати оціночну вартість майна.


У випадку, коли необхідна оценка корпоративных прав, Вам допоможе компанія Хорив.


Незалежна експертна оцінка техніки визначається трьома методами:  • Метод аналогічного порівняння. Нам потрібно підібрати схожі чи максимально подібні об’єкти порівняння або аналоги продажу, що пропонуються на ринку. Підбирати потрібно мінімум два таких об’єкти. Визначивши середньо ринкову вартість, ми проводимо коригування відповідно нашого об’єкту оцінки. Сьогодні такий метод є найбільш якісним і професійним. Експерти радять в першу чергу використовувати саме його.

  • Метод визначення доходу.

  • Заміщення.


Експертну оцінку техніки можна використовувати не тільки для вирішення особистих потреб, а також для вузькопрофільних цілей: пред’явлення в суді, вирішення спорів, отримання грошової компенсації тощо.


Джерело інформації: Експертний центр оценка-киев.укр – компанія, що проводить оцінку обладнання і техніки, а також іншого рухомого, нерухомого майна https://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty-kyev-ukrayna/, активів і цінних паперів. Більше подробиць в цій статті цієї компанії.


 


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт о сериале "The Walking Dead" как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Сериал "Дневники вампира" смотреть
Дневники вампира - лучший сериал о вампирах 2012 года

+
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
-